Kooperace a osazování DPS

 

Jsou oblasti, které zatím sami neumíme. Vnímáme však potřeby a touhy zákazníků a co nedovedeme vyrobit v naší firmě, zajistíme jinde. Máme dlouhodobě prověřené a spolehlivé partnery zajišťující téměř neomezené možnosti.

Zákazníkům poskytujeme vždy tu nejlepší službu tak, aby neměli starost a byli spokojeni s výsledným efektem, ať už zboží vyrobíme u nás nebo ho zprostředkujeme v kooperaci a dodáme ho „na stůl“.

 

Plošné spoje rozumíme tlakům na cenu výrobku, a pokud nemůžete akceptovat domácí výrobu, nabízíme ve spolupráci s dlouhodobě prověřeným čínským dodavatelem výrobu a dodání DPS za maximálně příznivé ceny. Kvalitu v kooperaci zhotovených DPS průběžně prověřujeme v naší výrobě a přebíráme garanci za tyto dodávky.

Vícevrstvé DPS, hliníkové DPS v současné době nabízíme výrobu a dodání vícevrstvých DPS a hliníkových DPS ve spolupráci s výše zmíněným dodavatelem. Informujte se v případě konkrétního požadavku na info@apama.cz nebo na tel.: 545 152 101.

Osazování DPS bez starostí a na jednom místě budete mít zajištěný kompletní servis DPS. Zařídíme ruční i strojní osazení SMD součástek, šablony leptané nebo laserem řezané. Osazení lze realizovat jak z dodaných součástek, tak i ze součástek, které drží náš partner skladem. Testování, oživení a kompletace je podle přání samozřejmou součástí celého procesu. Informujte se v případě konkrétního požadavku na info@apama.cz nebo na tel.: 545 152 101.

 

Služby, které kooperujeme, nás nutí k postupnému zlepšování, a jsme rádi, že můžeme v tomto duchu neustále rozvíjet naši rodinnou firmu. Proto se těšíme, že postupně budeme kooperující služby nabízet jako naši vlastní výrobu!

 

Těšíme se na poptávku, zeptejte se nás na cenu a termín!Apama
ISO