Pro studenty

 

Nechte si u nás vyrobit perfektní tišťáky za super cenu!

 

Pro studentské projekty cenové zvýhodnění!

 

Neustálý rozvoj je pro naši firmu významný jak po technologické, tak i společenské stránce. Chceme přispět ke strategii, že Česká republika by měla být vnímána jako znalostně – technologické centrum. Předpokladem je kvalitní vzdělávání na všech úrovních, a to Česká republika a město Brno skutečně nabízí.

Jedním z našich firemních cílů je prohlubující se spolupráce s vysokými i středními školami. V rámci propojení teorie a praxe hodláme podporovat prostředí pro efektivní zapojení studentů do reálného života. Naopak i my se neustále učíme a vnímáme akademické prostředí jako zdroj důležitých informací. Vítáme tvorbu, rozvoj a výměnu znalostí a vážíme si přínosu od zkušených pedagogů i studentů. Jejich náměty, postřehy, rady, znalosti a zkušenosti nám jsou cenou inspirací.

 

V rámci spolupráce nabízíme studentům možnost zpracování:

Bakalářských a diplomových prací (v rámci domluveného tématu).

Dizertačních prací (podíl na výzkumu).

Maturitních, ročníkových a seminárních prací (podle domluvy a tématu).

 

Oblasti zaměření prací:

Management, marketing, ekonomika, finance.

Strategický management, znalostní management.

Řízení výroby, IT.

Jiné po domluvě.

 

Vážení profesoři, školitelé, vedoucí, studenti,

zeptejte se nás na spolupráci a získejte slevu na výrobu DPS. Získejte dlouhodobého a kvalitního partnera. Jsme vám blízko!

Všechny otázky (výroba DPS, sleva, spolupráce, témata prací) bez obav směřujte
na tel.: 545 152 101 nebo na e-mail:
info@apama.cz

 

Těšíme se na poptávku, zeptejte se nás na cenu a termín!

 

DŮLEŽITÉ - pokud již OBJEDNÁVÁTE DPS, vždy prosím uvádějtě jestli požadujete jednostranný nebo oboustranný potisk a v případě Vašich dat z programu Eagle nám dejte informaci, ze kterých vrstev máme potisk použít. Totéž prosíme i u vrstvy pro frézování obvodu, výřezů nebo tzv. drážek, které potřebujete pokovit.Apama
ISO