Vše pro Vaše plošné spoje...

O Apamě

Naše VIZE

APAMA – nejpřitažlivější firma v oboru pro zákazníky, spolupracovníky a dodavatele!

 

 

Naše cíle a hodnoty

Pravidelné investice do rozvoje firmy jak v oblasti technologií, procesů, tak i do rozvoje lidí. 

Zákazníkem vysoce vnímaná hodnota značky APAMA.

Vytvoření prostoru pro kreativní přístup.

Vnímání naší pověsti a trvalé posilování společenské odpovědnosti v oblasti obchodních vztahů, životního prostředí a sociálních aspektů.

Příjemné pracovní klima pro zaměstnance, kteří mají důvod těšit se ze spolupráce.

Využití pozitivních prvků neformální organizační struktury pro rozvoj znalostního řízení.

Spolupráce s vysokými školami a výzkumnými institucemi za účelem zvyšování High-Tech prvků v naší firmě.

 

 

Náš příběh

Zkušenosti s výrobou plošných spojů máme od roku 1992, kdy jsme začínali s jednoduchou produkcí pro radioamatéry. Postupem času jsme se zlepšovali a v roce 2007 jsme jako rodina Muchova založili společnost APAMA. Tímto krokem jsme naší rodinné firmě vtiskli tvář s vizí budování značky, kterou si obchodní partneři spojí s vyráběnými kvalitními plošnými spoji. Dosáhli jsme mnoha dílčích cílů v oblasti vlastní výroby jednovrstvých a dvouvrstvých plošných spojů a služeb s nimi souvisejících od technického poradenství, kompletně garantované výroby, expresních termínů, nebo certifikace ISO. 

V roce 2010 jsme souběžně s naší vlastní výrobou zahájili také spolupráci se zahraničním partnerem v oblasti výroby a dodávek desek plošných spojů, u kterých byl tlak na nižší cenu, při zachování běžných standardů kvality. 

Strategické změny v naší firmě přinesl rok 2020, kdy jsme ukončili vlastní výrobu desek plošných spojů a přestěhovali jsme se do nových provozních prostor. Environmentální a ekonomické faktory nás přivedly k rozhodnutí zlepšit náš business model. Nyní zákazníkům zajišťujeme výrobu desek plošných spojů u našich prověřených dodavatelů, s nimiž máme i osobní vztahy. Rozšířili jsme naši nabídku o vlastní osazování s možností dodání součástek a finální kompletaci výrobku, čímž jsme posunuli náš podnikatelský koncept do komplexnějšího výsledku.

Těšíme se z příležitostí a zákaznických impulzů, abychom se neustále zlepšovali v naší nabídce. Zároveň si plníme vizi kompetentní a prosperující firmy, s trvalou prací na budování její vlastní hodnoty.